Nasze Pompy Ciepła na Liście ZUM Programu „Czyste Powietrze”

Z radością informujemy, że nasze pompy ciepła zostały umieszczone na liście ZUM (Zbiorcza Lista Urządzeń i Materiałów) programu „Czyste Powietrze”. Jest to potwierdzenie, że spełniają one wszystkie wymagania i kryteria niezbędne do uzyskania dofinansowania w ramach tego programu.

Co to oznacza dla naszych klientów?

Nasze pompy ciepła charakteryzują się najwyższą jakością, efektywnością energetyczną oraz zgodnością z najnowszymi normami ekologicznymi. Oto główne korzyści z wyboru naszych urządzeń:

  • Nasze pompy ciepła zapewniają znaczne oszczędności na rachunkach za energię, dzięki czemu inwestycja zwraca się w krótkim czasie.
  • Urządzenia cechują się długowiecznością, co zostało potwierdzone licznymi certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami użytkowników.
  • Nasze pompy ciepła minimalizują emisję szkodliwych substancji, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Program „Czyste Powietrze”

Program „Czyste Powietrze” to inicjatywa mająca na celu poprawę jakości powietrza poprzez dofinansowanie wymiany starych źródeł ciepła oraz termomodernizację budynków mieszkalnych. Umieszczenie naszych pomp ciepła na liście ZUM oznacza, że są one rekomendowane przez program jako urządzenia spełniające wysokie standardy jakości i efektywności.

Jak skorzystać z dofinansowania?

Aby skorzystać z dofinansowania na zakup i instalację naszych pomp ciepła, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Nasi eksperci chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą w procesie składania wniosku o dofinansowanie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych klientów w dążeniu do bardziej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych pomp ciepła.